Vizuālās prezentācijas tehnika


Vizuālās prezentācijas tehnikas noma

Mūsu kompānija piedāvā multimēdiju / prezentācijas iekārtu nomu izstāžu stendiem, treningiem, konferencēm, prezentācijām, semināriem, koncertiem un citiem pasākumiem. Veicam piegādi Eiropas Savienības robežās, montāžu un pilnu tehnisko servisu. Pie mums Jūs varat pasūtīt video sienu, televizorus, monitorus, touch screen monitorus un arī citas iekārtas. 


Video sienas noma

Video sienu uzstādīšanai mēs izmantojam 46 collu platekrāna paneļus Samsung UD46D-P ar izšķirtspēju Full HD (1920x1080 pikseļi)

VideoWall        VideoWall

Rāmja platums starp paneļiem ir tikai 3,5 mm, kas ļauj video sienai rādīt praktiski bezšuvju attēlu. Sākot no 4 metru attāluma rāmis ir gandrīz neredzams, kas dod skatītājam iespaidu, ka viņš redz vienu lielu attēlu. 

VideoWall

Augsts spilgtums, lieliska attēla kvalitāte un skaidrība, kā arī ļoti plašs skata leņķis (178 grādi) ļauj bez zuduma parādīt video saturu jebkurā, pat ļoti spilgtā apgaismojumā. Tāpēc video siena ir lieliska alternatīva projekcijas metodei ar spēcīgu projektoru un lielu ekrānu.

VideoWall

VideoWall

Video sienas montāžas paneļu elastīgums ļauj to izmantot jebkurā konfigurācijā. Paneļus var novietot standarta attiecība (2x2, 3x3, u.c.), un pilnīgi nejaušā, asimetriskajā secībā, gan horizontāli, gan vertikāli.

VideoWall

VideoWall

Video sienu izmantošana var ievērojami uzlabot efektivitāti un izklaides pasākumus. Ja Jūs vēlaties augstas kvalitātes grafiskās informācijas pārraidi plašai auditorijai, iznomāt video sienu ir visefektīvākais risinājums.


Monitoru / televizoru / touch screen noma

Monitori, televizori un touch ekrāni (touch screen) tiek izmantoti, kā efektīvs reklāmas līdzeklis izstādes un prezentācijas laikā. Atkarībā no jūsu mērķiem un vajadzībām, mēs varam Jums piedāvāt monitorus ar dažādu diagonāli, kas tiek uzstādīti uz sienas, sienu padziļinājumos, pastāvīgajās kastēs vai novietotas uz grīdas statīva. Noma monitoriem tiek sniegta kopā gan ar uzstādīšanu, gan demontāžu, un nepieciešajamām pakalpojumu iekārtām (savienojumu ar datoru, notebook, multiplayer, videokameru u.c.).

Izmēri mūsu esošo monitoru īrei:
Diagonāle 22" (56 cm)
Diagonāle 24" (61 cm)
Diagonāle 32" (81 cm)
Diagonāle 42" (107 cm)
Diagonāle 55" (140 cm)
Diagonāle 60" (152 cm)
Diagonāle 80" (203 cm)

Touch-screen:

Diagonāle 23" (58 см)
Diagonāle 42" (107 cm)

Konsultācijai par iekārtu nomas jautājumiem, lūdzu, zvaniet: +371 67331441 vai rakstiet: info@baltexpo.lv